Twee vacatures: kerkelijk jeugdwerker

De wijkgemeente Rond De Morgenster wil voluit kerk zijn in de wijk. De Morgenster zoekt naar wegen om Gods liefde in de wijk op een hartelijke, eigentijdse, open, trouwe en gastvrije manier vorm te geven en zo tot zegen te zijn voor elkaar en de wijk. De wijkgemeente zoekt een enthousiaste en motiverende jeugdwerker m/v voor 16 uur per week.

> Ga naar www.morgenster.info voor de volledige vacature
> Reageren voor 16 september 2016 via scriba@morgenster.info


Wijkgemeente Centrum kent een hervormd-gereformeerde signatuur en wil als een levende gemeente in het hart van Hilversum getuige zijn van Jezus Christus, de enige Redder en Zaligmaker. Vanwege de aanstelling tot hoogleraar van de wijkpredikant is er in deze wijk een vacature voor een ondernemende en enthousiaste jeugdwerker m/v voor 8 tot 12 uur per week.

> Ga naar www.grotekerkhilversum.nl voor de volledige vacature
> Reageren voor 1 oktober 2016 via jeugdouderling@grotekerkhilversum.nl