Training 'Schrijven helpt'

Wanneer allerlei levensvragen je sterk bezighouden, vragen over jezelf, over de betekenis van je leven of over de toekomst, dan kan het helpen om je eigen leven in kaart te brengen.

Hiervoor is de training ‘Schrijven helpt - methodisch schrijven van de spirituele autobiografie’ opgezet. Trainer is ds. Heleen Weimar van de Regenboogkerk, die hiervoor vorig jaar een opleiding heeft gevolgd.

De training wordt aangeboden aan leden van de Protestantse gemeente Hilversum. Na acht bijeenkomsten hebben de deelnemers hun eigen geschreven levensverhaal in handen.

Data: 12 en 26 januari, 9 en 23 februari, 9 en 23 maart, 6 en 20 april 2018.

Opgeven voor 1 november bij Heleen Weimar, 06-13616708. Na opgave word je uitgenodigd voor een intakegesprek waar de inhoud van de training verder wordt uitgelegd en gelijk wordt besproken of je mee kunt doen.