A Taste of Christmas

Houd jij van gezelligheid en vind je het leuk om alvast een voorproefje te krijgen van Kerst? Kom dan op zaterdag 7 december tussen 16.00 en 20.00 naar indoor-Kerstmarkt A Taste of Christmas in de Diependaalse kerk in Hilversum (Diependaalselaan 138).

Bij de kraampjes is er van alles te krijgen en doen. Je kunt er iets lekkers eten, je eigen kerstversieringen maken, en meer. Tussendoor kun je op het terras gaan zitten bij de grote kerstboom. Hier krijg je een drankje aangeboden en kun je even bijpraten.

Daarna kun je plaatsnemen in het theater, waar van alles te zien en horen is: het Kerstverhaal, muziek, een quiz, en nog meer. Voor de kinderen is er een knutselhoek en een mini-escaperoom.

Alles is gratis, de kerk trakteert. A Taste of Christmas word je aangeboden door de geloofsgemeenschappen Diependaal en Vitamine G.

Datum: 7 december
Tijd: 16.00 tot 20.00 uur
Plaats: Diependaalse kerk, Diependaalselaan 138