Serie: Liederen met een verhaal

Wat is het verhaal achter indrukwekkende composities als het Miserere, de Lamenties of het Magnificat, getoonzet door grote componisten van vroeger en nu?

Voor muziekliefhebbers
De serie is bedoeld voor liefhebbers van vocale religieuze muziek, in het bijzonder mensen die niet zo thuis zijn in de Bijbel of in de kerk. Belangstellende kerkgangers en betrokken bijbellezers zijn uiteraard ook van harte welkom. De leiding is in handen van Wim Kloppenburg en Heleen Weimar, auteurs van het boek Liederen met een verhaal. Acht bijbelse cantica.

Wanneer en waar
De bijeenkomsten staan gepland op vier donderdagavonden van 20.00 tot 22.00 uur in de Regenboogkerk, Nassaulaan 22:

  • 17 december 2015
  • 14 januari 2016
  • 4 februari 2016
  • 18 februari 2016

Materiaal
Het boek Liederen met een verhaal. Acht bijbelse cantica (met cd), van Heleen Weimar en Wim Kloppenburg, door de deelnemers zelf aan te schaffen in de boekhandel of rechtstreeks bij uitgeverij Skandalon.

Aanmelding
Deelname is gratis. Opgave graag vóór 15 december bij ds. Heleen Weimar, 06-13616708.