Op stap met Drie Koningen

Hebben jullie wel eens gehoord van kliederkerk?

Nee? Kom dan eens op 5 januari 2018 in de Bethlehemkerk kijken en meedoen!

Maar misschien was je er de vorige keer wel bij en weet je nog hoe leuk en gezellig het was ;-). Deze keer gaan we ook weer knutselen. We gaan met de Drie Koningen op stap en… we gaan pannenkoeken met elkaar eten. Lekker hè?

Kinderen en (groot-)ouders samen
Neem gerust je vriendjes en vriendinnetjes mee! Maar … vergeet niet om óók jouw ouders (én die van je vriendjes), je opa, oma, tante, oom óf een andere volwassene mee te nemen. Want het is juist zo’n leuke manier voor ouders en kinderen om tijd met elkaar door te brengen en tegelijk andere ouders en kinderen te ontmoeten. Het is laagdrempelig, creatief en gezellig: want ook dat is kerk-zijn!  Geef je nog wel even op via: kliederkerkhilversum@outlook.com

Wij vinden het ontzettend leuk als jullie komen. Tot ziens op 5 januari 2018 in de Bethlehemkerk!


Over Kliederkerk
Kliederkerk is een initiatief dat kinderen en de volwassenen om hen heen wil helpen elkaar te leren kennen en samen te ontdekken wat geloven in God kan betekenen in hun dagelijks leven. Hierbij maakt het niet uit of iemand kerkelijk is opgegroeid of nog nooit een kerk van binnen heeft gezien. Samen met elkaar gaan we op ontdekkingstocht.

Kliederkerk bestaat uit drie onderdelen:

  • -Samen ontdekken: op een creatieve manier een Bijbelverhaal of Bijbels thema ontdekken
  • -Samen vieren: een korte viering waarin het verhaal, gebed en muziek een plek kunnen krijgen
  • -Samen eten: met elkaar eten.

Wilt u meer informatie of heeft u nog vragen? Kijkt u dan op www.bethlehemkerk.nl of stel uw vraag aan Corina, Gonda en Christa via kliederkerkhilversum@outlook.com