Mogelijkheden Christelijk Spiritueel Centrum

Welke wegen loop jij? Wil je jouw levenspad verbinden aan de weg van Jezus? Zoek je in deze dagen voor Pasen de tijd te nemen om je voor te bereiden?

Bij het Christelijk Spiritueel Centrum (CSC) aan de Havenstraat 119 in Hilversum staan diverse activiteiten op de agenda waarmee je je tijd en aandacht kunt richten op het Paasfeest.

Bijvoorbeeld op Witte Donderdag. Op deze donderdag voor Pasen staat traditiegetrouw het bijbelverhaal centraal, waarin Jezus de voeten van de discipelen wast. Conny Rijlaarsdam zal samen met de deelnemers stilstaan bij de balans tussen geven en ontvangen.

  • 10 april begeleide meditatie
  • 16 april kennismaking met meditatie & het CSC
  • 17 april hemelse geuren
  • 18 april hemelse aanraking
  • 20 april stiltewandeling 'Jezus volgen naar het paasfeest'

 
Of wat te denken van de cursus 'Tijd voor je hart' die start in mei? Daadwerkelijk in drie maanden tijd maken voor stilte, gebed en meditatie in je dagelijks leven. Je leert alles over mediteren en ook van binnen tot rust komen.

  • 6 mei een voedzaam leven
  • 7 mei cursus 'Tijd voor je hart'
  • 9 mei workshop rust en ontspanning

Lees meer op de website van het Christelijk Spiritueel Centrum (CSC) 


Het Christelijk Spiritueel Centrum (CSC) is een pioniersplek van de Protestantse Kerk en als zodanig verbonden aan de Protestantse gemeente Hilversum (PgH), zonder financiële support of verantwoordelijkheid van de PgH voor de activiteiten van het CSC. Voor deelname aan activiteiten van het CSC worden kosten berekend.