Meet Hilversum 2017

Zaterdag 10 juni is er op de Hilversumse Markt, Langgewenst 14, van 14.00 tot 17.00 uur weer een samenkomst georganiseerd door Meet Hilversum 2017.

De samenkomsten van Meet Hilversum zijn sociale evenementen waar statushouders en betrokken bewoners uit Hilversum en omstreken elkaar ontmoeten en waar gelegenheid is tot het maken van muziek met elkaar.

Onder leiding van Hans Beenhakker kan men deelnemen aan de drumcirkel-sessies. Hans neemt drums en percussie-instrumenten mee, maar men kan ook een eigen instrument meenemen. Iedereen is van harte welkom om mee te doen. Ervaring met drummen of muzikale kennis is niet nodig. Samen is er het plezier van het maken van geïmproviseerde muziek en ritmes.

Er zijn drankjes en snacks. Als je zelf iets wil meenemen wordt dat zeker gewaardeerd.