Lichtjestocht 2019 Hilversum-Zuid

Lopen jullie ook mee op zondagavond 22 december 2019?

Kijken naar het Kerstverhaal, wandelend door de verlichte straten in de buurt. Voor jong en oud. Van harte welkom!

Starten kan tussen 17.00 en 19.00 uur. De start is dit jaar bij de Pniëlkerk, Van Ghentlaan 47,  je kunt je fiets parkeren op het schoolplein van De Savornin Lohman.

Sinds 2016 wordt er door Hilversum-Zuid een kerstwandeling georganiseerd door verschillende organisaties in de buurt, samen met de buurtbewoners. Meer weten? kerstverhaal@bethlehemkerk.nl of download de flyer hieronder.


Deelname is gratis. Bij de uitgang is er de mogelijkheid een donatie te doen voor het goede doel: Hilversum goes Uganda! In de zomer van 2020 gaan 16 jongeren van de Morgenster, de Bethlehemkerk en de Regenboogkerk naar Oeganda. Tijdens deze diaconale reis zullen de jongeren in het dorpje Lwamalenge een school gaan bouwen. www.mbrgoesuganda.nl