Leeskring: 'De Trooster'

Het boek gaat over de verstandhouding die groeit tussen Jacob, de conciërge van een klooster, met een gast die een misdaad op zijn geweten heeft. Het verhaal speelt zich af in tijd voor Pasen en dat is niet toevallig zo. Gerritsen laat je voelen wat het met je doet als iemand je ziet of juist niet. Ze gebruikt in dit boek geen ingewikkelde taal, waardoor het vlot wegleest. Het zijn de gebeurtenissen en de manier waarop mensen met elkaar omgaan waar je niet neutraal tegenover kunt blijven.

De Leeskring wordt 's middags en 's avonds aangeboden. Liefhebbers kunnen zich tot vrijdag 22 februari opgeven bij ds. Jetty Scheurwater. Laat gelijk even weten of je 's middags of 's avonds komt.

  • Middagkring: Bethlehemkerk (Loosdrechtseweg 263), dinsdag 3 en 10 maart, 14.30-16.00 uur
  • Avondkring: De Morgenster (Seinstraat 2), maandag 9 en 23 maart, 20.00-21.30 uur