Kinderkerst in de Sint Vitus

In de Sint Vitus Kerk aan het Melkpad kunnen kinderen van alle leeftijden een Kerstviering bijwonen.

Vanaf 16.00 uur ben je welkom op het kerstkerkplein waar je heerlijke chocolademelk en koffie kunt halen. Ook kun je er lekkere cupcakes kopen, de opbrengst gaat naar Kika. Voor de kleuters is er een draaimolen er zijn vuurkorven en natuurlijk een stal met dieren.
 
Viering voor kinderen tot 8 jaar
Om 17.00 uur is er voor de kinderen tot ongeveer 8 jaar en hun ouders en grootouders een speciale Kerstviering in de Sint Vitus kerk. Het verhaal gaat over een kleine ster die wil weten hoe het is om een grote ster te zijn. Natuurlijk wordt er ook volop gezongen. Je kunt heerlijk meezingen met de bekende kerstliedjes.
 
Viering voor kinderen vanaf 8 jaar
De viering van 19.00 uur is bedoeld voor alle kinderen vanaf ongeveer 8 jaar. Hoe heeft de herbergier in Bethlehem die nacht beleefd, toen Jezus in zijn stal geboren werd? Er kan best gelachen worden tijdens dit kerstverhaal!
 
Zijn jullie er ook bij? Fijne Kerst!
 
De kinderkerstnacht wordt voorbereid en uitgevoerd door de Regenboogkerk en de oud-katholieke St Vitusparochie.