Kinderbijbelkeet gaat (T)OP survival

Het is een jaarlijkse traditie geworden... De laatste week van de zomervakantie rijdt de KinderBijbelKeet door Hilversum!

De Hervormde wijkgemeente Centrum, de Grote Kerk, is in het bezit van een omgebouwde bouwkeet. Op 29, 30 en 31 augustus, dat is in de laatste week van de zomervakantie, staat de KinderBijbelKeet op twee plaatsen in Hilversum.

In de keet is er een leuk kinderprogramma:

  • van 10 tot 12 uur: Cornelis Drebbelstraat, bij basisschool De Wilge
  • van 14 tot 16.00 uur: Kloosterlaan, bij de Augustinusschool

Op vrijdag 1 september is de slotdag voor alle kinderen in de Grote Kerk aan de Kerkbrink.

Alle kinderen uit Hilversum (4-12 jaar) zijn welkom bij het KinderBijbelKeetprogramma. Dan luisteren ze naar een Bijbelverhaal en zingen allerlei liedjes. Verder wordt er natuurlijk geknutseld en is er de poppenkast met Jesse en Yara.

Wil je nog meer weten over de KinderBijbelKeet of gewoon even met iemand van de leiding praten, stuur dan een mailtje naar kinderbijbelkeet@grotekerkhilversum.nl.