KinderBijbelKeet in de zomervakantie

In de laatste week van de zomervakantie staat de KinderBijbelKeet drie dagen achter elkaar in Hilversum-Zuid en Hilversum-Noord:

  • Dinsdag 20 augustus t/m donderdag 22 augustus:

10.00-12.00 uur Cornelis Drebbelstraat, bij basisschool de Wilge
14.00-16.00 uur Kloosterlaan, bij de Augustinusschool
(gratis toegang, aanmelden niet nodig)

  •  Vrijdag 23 augustus: Slotdag

9.45-13.15 uur bij de Gymzaal Goudenregenschool Kerkelanden, Augustinushof (achter de Augustinusschool)

(gratis toegang, graag aanmelden via kinderbijbelkeet@grotekerkhilversum.nl)

Dit jaar is het thema: Schatrijk! De kinderen zien een ‘museum’ vol met schatten uit de Bijbel. Wie is God in de geschiedenis? Welke grote dingen heeft God gedaan? Hoe kun je genieten van alles wat God je geeft? Ook ontdekken ze iets over de grootste ‘Schat’: de Heere Jezus. Als je bij Hem en Zijn Rijk hoort, dan ben je SchatRijk!

Programma
Er wordt een Bijbelverhaal verteld, gezongen, geknutseld, en niet te vergeten beleven Jesse en Yara weer volop avonturen in de poppenkast. Na de start met de hele groep is er voor de grotere kinderen een apart programma met meer sport en spel.