Kids Kerst Concert 12 dec

Op donderdag 12 december organiseren Rutger ten Hove van de Gitaarleraar en Manuel Reijn van Muziekles in het Gooi samen met de Bethlehemkerk een Kids Kerst Concert.

Het concert wordt gegeven door leerlingen van Rutger en Manuel. Het belooft een vrolijk Kerstconcert te worden met bekende Kerstliederen die worden uitgevoerd op gitaar en piano. Dianne Heijstee speelt mee op het orgel.

Na afloop van het concert is er gelegenheid om bij de vuurkorf glühwein of chocomelk te drinken (tegen een kleine vergoeding).

Kaartjes zijn te koop op 1 en 8 december na de kerkdienst in de Bethlehemkerk bij Annette van Vliet. De kosten zijn 2,50 (graag contant meenemen). De opbrengt van de kaartjes gaat naar De Levende Adventskalender.

Datum: 12 december
Plaats: Bethlehemkerk, Loosdrechtseweg 263
Tijd: 19:00u deuren open, 19:30-20:30u concert, daarna gezelligheid bij de vuurkorf!