Kerst, vier het in de kerk

Kerst is het geboortefeest van Jezus Christus. Hij werd geboren in Bethlehem, in een stal. Maar Jezus is niet zomaar een kind, Hij is de Zoon van God. In Jezus komt God zelf naar deze aarde. Dat geeft hoop.

In de weken van Advent en Kerst organiseert de Protestantse gemeente te Hilversum (PgH) vieringen, maaltijden, diensten, lichtjestochten, kerstnachtdiensten en nog veel meer. Iedereen is welkom om een of meer bijeenkomsten in en om de kerk mee te maken. Ga naar de activiteitenpagina voor een compleet overzicht. Of klik hieronder voor meer informatie over de vieringen van het Kerstfeest in de kerk.

> Grote Kerk (Kerkbrink)concerten van Cantate Deo, het Goois Ouderenkoor en ToonkunstKoor Hilversum, kerstviering voor senioren, kinderkerstfeest, open kerk, kerstnachtdienst in de openlucht, kerstzangdienst met Gospelkoor Edoza. Zie www.protestantshilversum.nl/advent_grotekerk

> Diependaalse Kerk / Vitamine G (Diependaalselaan): Christmas Evensong, A taste of Christmas. Zie www.protestantshilversum.nl/advent_diependaal

> De Morgenster (Seinstraat): lichtjestocht, kerstviering voor ouderen, kerstvespers. Zie www.protestantshilversum.nl/advent_morgenster

> Bethlehemkerk (Loosdrechtseweg): kerstverhalenwandeling, kerstspel, kerstviering senioren, samen kerstliederen zingen, kerstnachtdienst. Zie www.protestantshilversum.nl/advent_bethlehemkerk

> Regenboogkerk (Nassaulaan): adventsviering senioren, concert met Choral Voices. Zie www.protestantshilversum.nl/advent_regenboog

Voor een spirituele beleving van Kerst kunt u ook terecht bij het Christelijk Spiritueel Centrum (Jan van der Heijdenstraat). Hier worden diverse geurworkshops gegeven en is er de mogelijkheid van een adventsretraite. Zie www.protestantshilversum.nl/advent_csc