Introworkshop Essentiële oliën bij CSC

Heerlijke geuren en therapeutische voordelen. De effecten van het gebruik van pure en natuurlijke oliën merk je direct. Voor allergie, ontspanning, huidprobleempjes, emoties, spanning, oppeppertje, etc. etc.

Hoe werkt het? Hoe kan dat? Op de introductieavond kun je met korting een introductiekit kopen met de volgende drie oliën van DoTerra: lavendel, citroen en pepermunt. Hiermee kun je direct thuis aan de slag.

Dinsdag 14 juni 20:15uur en maandag 27 juni 20:00uur
Begeleiding: Yvonne Looye
Locatie: Villa Elim, Oude Enghweg 28
Aanmelden: info@christelijkspiritueelcentrum.nl
Kosten: gratis


Het Christelijk Spiritueel Centrum (CSC) is verbonden aan de Protestantse gemeente Hilversum (PgH), zonder financiële support of verantwoordelijkheid van de PgH voor de activiteiten van het CSC. Voor deelname aan activiteiten van het CSC worden kosten berekend.