Info-avond ZWO: landbouwproject Rwanda

Op dinsdagavond 19 april komen op uitnodiging van de ZWO-commissie zuster Dorien Peets en mw. Sietske Renting naar Hilversum voor een interactieve informatieavond over Rwanda.

In 2016 en 2017 is in alle wijken van de Protestantse gemeente Hilversum de collecte bij de viering van de Maaltijd van de Heer, het Heilig Avondmaal, bestemd voor de zendingsdiaconessen en hun landbouwproject in Rwanda.

Dorien Peets, nu diacones in Amerongen, was voorheen werkzaanm in Rwanda. Sietske Rensting, medewerker bij Kerk in Actie, is nu de contactpersoon voor het project in Rwanda. Zij gaan deze avond in op diverse vragen: wat gebeurt er, wat wordt er bereikt, wat beweegt hen om juist in een land als Rwanda te werken?

PgH-brede informatievond
De avond duurt van 20.00 tot 21.30 uur (inloop met koffie/thee vanaf 19.45 uur) en wordt gehouden in de Grote Kerk, ingang Oude Torenstraat. Leden van alle leeftijden en uit alle wijken zijn van harte welkom!