Gods medicijnkast: pure en natuurlijke oliën

"Heerlijke geuren en therapeutische voordelen. De Essentiële oliën van DoTerra heb ik sinds kort ontdekt", aldus Tjitske Volkerink. "De effecten van het gebruik merk je direct. Voor allergie, ontspanning, huidprobleempjes, emoties, spanning, oppeppertje etc etc. Hoe werkt het? Hoe kan dat? Alles wat je wilt weten en meer om direct zelf aan de slag te gaan thuis."

Tijdens een introworkshop op maandag 11 juli kun je met korting een introductiekit kopen met  drie verschillende oliën: Lavendel, Citroen en Pepermunt. Hiermee kun je direct aan de slag.


Het Christelijk Spiritueel Centrum (CSC) is verbonden aan de Protestantse gemeente Hilversum (PgH), zonder financiële support of verantwoordelijkheid van de PgH voor de activiteiten van het CSC. Voor deelname aan activiteiten van het CSC worden kosten berekend.