Fancy Fair Diependaal

Op 9 november 2019 zal de oude vertrouwde Fancy Fair weer worden georganiseerd in de Diependaalse kerk! 

Net als vroeger belooft het weer een supergezellige Fancy Fair te worden! 

Met het bekende rad van avontuur, overheerlijke koffie en thee met iets lekkers en uiteraard een zaal vol leuke spullen om te kopen, zoals keukenspulletjes, boeken, puzzels, kleding, maar ook speelgoed.

De Fancy Fair wordt gehouden van 10 tot 14 uur, Diependaalselaan 138. U bent van harte uitgenodigd om te komen! 

Opbrengst Fancy Fair 

De helft van de opbrengst voor de Fancy Fair is bestemd voor stichting Laleaua. Deze stichting zet zich in voor kansarme Roma-kinderen in Tarnaveni, Roemenië. De andere helft van de opbrengst is bestemd voor de stichting tot behoud van de Diependaalse kerk. Hiermee wordt onder meer het onderhoud van het kerkgebouw gefinancierd. Dit gebouw stamt uit 1925 en wordt nog altijd intensief gebruikt door de gemeente Diependaal en de nieuwe geloofsgemeenschap Vitamine G. Het is een bekend gebouw in de buurt met zijn opvallende toren en de tekst op de voordeur “Zoekt de Here en leeft”. Het onderhoud van het gebouw wordt mogelijk gemaakt door giften en gaven.