Edoza viert jubileum met gratis Sing-in

Gospelkoor Edoza bestaat dit jaar 40 jaar en zij willen dit met u vieren!

Edoza organiseert een Jubileum Sing-in op zaterdag 9 november om 19.30 uur in de Grote Kerk in Hilversum waarbij ze met iedereen samen willen zingen om God groot te maken.

Edoza nodigt iedereen van harte uit om te komen luisteren of mee te zingen. De entree is gratis. Wel is er een collecte. De opbrengst hiervan is bestemd voor Servië, waar jongeren uit de Grote Kerk deze zomer zullen helpen met enkele projecten voor de Roma-bevolking. Verdere informatie over het jubileum is te vinden op: www.gospelkooredoza.nl

Lees ook het interview met dirigent David Niemeijer (hieronder te downloaden).

Reünie oud-leden
Oud-leden zijn uitgenodigd om twee nummers mee te zingen en mee te eten als reünie. Mocht je geen uitnodiging hebben gehad maar wel een oud-lid zijn, stuur dan even een mailtje naar PR@gospelkooredoza.nl