Dienstenveiling voor Uganda

Op zaterdag 7 maart organiseren de jongeren van de Morgenster, Bethlehemkerk en de Regenboogkerk een prachtige dienstenveiling. De opbrengst van deze veiling is bestemd voor het project MBR Goes Uganda.

De veiling vindt plaats in de kerkzaal van de Bethlehemkerk, Loosdrechtseweg 263; de zaal gaat open om 13:30 uur en de veiling start om 14:00 uur.

Het belooft een gezellige middag te worden met schitterende kavels! Iedereen is van harte welkom om er met z’n allen een groot succes van te maken. Reserveer zaterdag 7 maart dan ook alvast in je agenda!

Hoe werkt een dienstenveiling?
Iedereen kan een dienst ter beschikking stellen, zoals bijvoorbeeld:

  • Een diner voor 4 personen
  • Een ballonvaart voor 2 personen
  • 6 uur metselen

of je stelt goederen ter beschikking, zoals bijvoorbeeld:

  • een compleet verzorgde barbecue voor 6 personen
  • een levensmiddelenmand

Deze aangeboden goederen en diensten worden geveild onder begeleiding van de veilingmeester. De veilingmeester verkoopt het aangebodene aan de hoogst biedende.

Iets aan te bieden?
De veilingcommissie is op dit moment volop bezig met de voorbereidingen. Mocht je een dienst of goed willen aanbieden dan kun je contact opnemen met Wilko Planje: wilko.planje@gmail.com of bel 06-18025869. Klik hier voor de actuele versie van de catalugus.