Bètakring, voor wie meer wil weten over Jezus

Zijn de basisprincipes van het christelijk geloof je wel bekend, bijvoorbeeld omdat je Alpha hebt gedaan, en wil je je er wat verder in verdiepen? Dan ben je welkom op de Bètakring.

Samen met anderen die (nog) niet geloven, of net zijn gaan geloven, bespreek je het leven van Jezus en wat je daarvan kunt leren. Dit gebeurt aan de hand van het boekje 'Jezus beter begrijpen; in het licht van Johannes' (auteur  Niels de Jong).

De kring komt om de veertien dagen op maandagavond om 19.45 uur bij elkaar, vaak bij iemand van de deelnemers thuis. De eerste avond is op 30 september, deze start al om 19 uur. Dan is er een maaltijd en kennismakingsavond. Lukt het niet om 30 september aanwezig te zijn, dan kun je ook instromen op maandag 14 oktober om 19.45 uur. Dan start de serie inhoudelijke avonden.

Interesse?
Kijk eens op www.grotekerkhilversum.nl/betakring of mail je vraag of aanmelding naar betakring@grotekerkhilversum.nl. Welkom!